Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Huliganët thyejnë veturat e mediave në Leposaviq

Protestuesit serbë, të cilët po e kundërshtojnë udhëheqjen e kryetarëve të rinj në komunat veriore, kanë dëmtuar edhe disa vetura të medieve të Shqipërisë.

Kësaj here iu dëmtua vetura e mediumit A2 dhe ajo e Panoramës të Shqipërisë në Leposaviq.

Veturat që janë demoluar janë ato të ekipeve të gazetarëve të News 24.