Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

I FUNDIT/ U përplas nga makina, ndërron jetë 22-vjeçarja në Durrës

efundit

Një 22-vjeçare në Durrës ka humbur jetën pasi është përplasur nga një automjet.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së martës në lagjen nr.17/1, Durrës ku shtetasi Indrit Uka, 24 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar shtetasen Erisa Aliaj, 22 vjeçe, (këmbësore) e cila është dërguar në spitalin rajonal Durrës.

Për shkak të dëmtimeve të marra, 22-vjeçarja ka humbur jetën ditën e sotme, në spital.

Policia ka arrestuar 24-vjeçarin Indrit Uka, banues në Durrës, për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekuri duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

Gashi për Radoiçiqin: Mund të arrestohet në Serbi dhe përmes Interpolit të transferohet në Kosovë

Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së