Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Kiara Tito realizon ëndrrën e saj: ‘Jam shumë e lumtur dhe e emocionuar’!

Kiara Tito ka bërë realitet një ëndërr të saj. Pas përfundimit të “Big Brother Vip Albania”, ajo ka ndërmarrë iniciativën për të hapur linjën e saj të rrobave të banjos.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kiara shprehet e emocionuar për këtë projekt.

“Jam shume e lumtur dhe e emocionuar njekohesisht duke qene se me ne fund mund te ndaj me ju kete projekt te ri per te cilin po punoj prej disa kohesh. Linja ime e pare e rrobave te banjos eshte tashme online dhe mezi pres ti shoh veshur tek ju! Le te krijojme bashke kujtime te bukura kete vere te veshura me “Kiara Tito”, shkruan Kiara.

https://www.instagram.com/kiaratito/?utm_source=ig_embed&ig_rid=cc418439-7703-41cf-b6e5-c1b35a9347c3

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual