Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Aktuale

Lajm i trishtë: Ndërron jetë Fidan Arifi nga fshati Pogragjë

Para disa javësh Fidan Arifi, kishte pësuar aksident me motoçikletën e tij dhe kishte lënduar rëndë shtyllën kurrizore, familjar e dashamirë kishin kërkuar ndihmë për trajtim mjekësor shkruan Radio Star.

Shuma prej 50 mijë euro e cila ishte kërkuar për Fidanin, ishte tubuar për një afat rekord dhe u dërgua për trajtim mjekësorë.

Fidan Arifi sot ka ndërruar jetë këtë e kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes një njoftimi në ‘Facebook’

Fidan Arifi ishte 23 vjeçë dhe jetonte në fshatin Pogragjë.

 

Njoftimi:

Padyshim, të Allahut jemi dhe vërtetë te Ai jemi duke u kthyer!

Ju njoftojmë të nderuar Familjar, shok. se sot ka ndërruar jetë Fidan Arifi (djali i dajës tim) varrimi i tij bëhet me datë 18.05.2024 me namazin e drekes në varrezat e fshatit Pogragjë.

Fidani pati një aksident por fatkeqsisht nuk mund ti mbijetoj, dua ti jem mirënjohës gjithsecilit që në çfarë do forme dha kontribut për shërimin e tij, do të mbetesh për gjithmonë në zemrat tona Kampion… Qofsh prej banorëve të Xhenetit!