Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Fun

“Legjenda” se Parku i Qytetit është i ndërtuar mbi varreza, ja përgjigjja e qytetarëve

Shpesh është përfolur për një “legjendë” lidhur me ndërtimin e Parkut të Qytetit.

Fjalët lidhur me parkun janë se është i ndërtuar mbi varreza, shkruan lajmi.net.

Kjo “legjendë” i ka bërë përshtypje gazetares së ekipit tonë e cila ka dalur pikërisht në Parkun e Qytetit.

Arsyeja e daljes së saj ishte të pyeste qytetarët e Prishtinës lidhur me këtë ‘legjendë”.

Përgjigjet ishin koxha interesante dhe mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme: