Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

‘Më ka rra hur në mes të lagjes’! Nëna denoncon dhu nën, djali justifikohet: Dy shpulla ishin!

Rasti i një djali që dhunon nënën dhe vëllanë e tij është përmendur dhe transmetuar në emisionin “Punë Pa Teka” në Top Channel.

Nëna e dhunuar ka denoncuar dhunën e djalit të saj duke rrëfyer tmerrin që ka përjetuar. Gjithashtu ajo ka rrëfyer se ky rast nuk ishte rasti i parë ku djali ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Ndërsa sipas fjalës së autorit kjo gjë ka ardhur si pasojë e varësisë së vëllait të tij ndaj drogës dhe alkoolit. Ai është shprehur se e ka bërë atë veprim vetëm për të vendosur qetësi pasi shkaktohet zhurmë në shtëpi.

Autori: Kam vllain problematik, krijon probleme në shtëpi bën zhurmë, thyem gjëra. Në këtë moment i futa nja dy shpulla, për t’i thënë që rri mirë…

Nëna e dhunuar: E patë sa ka pirë, nuk e durojmë dot. U vranë me thika. Na ka shqetësuar shumë… Më ka rrahur në mes të lagjes.