Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Melinda i vë flaken rrjetit me imazhet e fundit

Melinda Ademi për momentin është në kulmin e suksesit ku çdo këngë e saj po shndërrohet në hite.

Imazhet që Melinda publikoi ndezën rrjetin me komente të shumta.

Me një kostum vere, duket tejet joshëse.

Nuk mungoj dhe pozat provokative që Melinda di ti bëj më së miri, shkruan “Kosovarja”.