Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Melinda i vë flaken rrjetit me imazhet e fundit

Melinda Ademi për momentin është në kulmin e suksesit ku çdo këngë e saj po shndërrohet në hite.

Imazhet që Melinda publikoi ndezën rrjetin me komente të shumta.

Me një kostum vere, duket tejet joshëse.

Nuk mungoj dhe pozat provokative që Melinda di ti bëj më së miri, shkruan “Kosovarja”.


Related posts
Lajme

Mjeku i Al-Shifa-s: Që nga armëpushimi, asgjë nuk po vjen në spital

Lajme

Presidenca për procesin e Kryeprokurorit: Presim nga KPK të adresojë shkeljet procedurale në proces të ri për Kryeprokuror

Lajme

Këta janë 6 aktivistët e PSD-së që u arrestuan nga Policia

Lajme

Ngrihet aktakuzë ndaj një serbi, dyshohet për përfshirje në Masakrën e Dubravës