Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

‘Merret me punë të pista’, Morena Taraku reagon pas akuzave të Fjolla Morinës

Fjolla Morina ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të disa postimeve që ka bërë në rrjete sociale. Ajo është parë në një gjendje të rënduar emocionale, teksa shpesh ka hyrë edhe live në Instagram dhe ka bërë akuza kundrejt kolegëve të saj, mes tyre ka përmendur edhe Morena Tarakun.

Fjolla shkruan se Morena është e përfshirë ‘në një krim të organizuar’ duke përmendur edhe emra të tjerë.

Për këtë ka reaguar së fundmi Morena, e cila shkruan thjesht: “Zot na ruaj mendtë e kokës”.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual