Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Meta i uron ditëlindjen presidentes Vjosa Osmani: Pranverofsh edhe 100 vite të tjera

 
   

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta i ka uruar ditëlindjen presidentes së Kosovës Vjosa osmani.

Ai ka ndarë me ndjekësit një foto të presidentes Osmani me familjen, duke i uruar të “pranverojë” për familjen e saj dhe për një të ardhme të lumtur për të gjithë qytetarët e shtetit të Kosovës.

Postimi i plotë:

Nuk është vetëm shtylla e juaj i dashur Prindon! Edhe 100 Presidentes të Kosovës dhe vetëm pranveroftë për familjen tuaj të mrekullueshme dhe për një të ardhme të lumtur për të gjithë qytetarët e shtetit të Kosovës.

Gezuar ditelindjen shtylla jonë e familjes! Ti që e mbush jetën tonë çdo ditë me gëzim dhe dashuri të pafund.

Gëzuar për gruan e jashtëzakonshme që je sot dhe gjithmonë. 🥂. Të duam shumë! ❤️❤️❤️