Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Motoristët i prijnë dasmës në Dragash, me lëvizje akrobatike

Grupi i motoristëve “Moto Pllava” ka bërë një parakalim akrobatik para një dasme në Dragash.

Kjo ka ndodhur në dasmën e çiftit të ri Albinit dhe Elmedinës, të Tërshnjakët e Pllavës në Dragash.

Të organizuar në grup, të rreshtuar në rrugë dhe me lëvizje spektakolare, grupi i motoristëve i parapriu një dasme për mbamendje ku performuan “Motrat Mustafa”.

Related posts
Lajme

Polonia do të ndalojë furnizimin me armë për Ukrainën për shkak të mosmarrëveshjes së grurit

Lajme

Dita e dytë e Samitit të Paqes dhe Demokracisë, merr pjesë ambasadori gjerman në Kosovë

Lajme

Presidenti kroat nga OKB bën thirrje për njohjen e Kosovës

Lajme

Osmani dekoron me Urdhrin e Lirisë, ish-kongresistin DioGuardi dhe aktivisten Cloyes DioGuardi