Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ngjarjet e datës 11 gusht

Këto janë ngjarjet e datës 9 gusht.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia vizitojnë Klinikën e Onkologjisë në QKUK për të parë nga afër vënien në funksion të akseleratorit të dytë, si dhe investimet infrastrukturore të realizuara në këtë klinikë. (Klinka e Onkologjisë në QKUK, ora 11:30)

Komuna e Prizrenit mban dëgjim publik për buxhetin e vitit 2024 me banorë të fshatrave: Vlashnje, Hoçë e Qytetit, Jeshkovë, Malësi e Vërrinit, Poslisht, Billushë, Kobaj, Grazhdanik dhe Atmaxhë. (Objekti i shkollës fillore në fshatin Vlashnje, ora 18:00)

Komuna e Prizrenit mban dëgjim publik për buxhetin e vitit 2024 me banorë të fshatrave Zhur, Vërmicë, Shkozë dhe Dobrusht. (Objekti i shkollës fillore në fshatin Zhur, ora 20:00)

Related posts
Lajme

Bajqinovci: Pa u dënuar e sanksionuar Serbia, nuk shoh të ardhme në dialog

Lajme

Pasi dështuan ta mbyllin, Albin Kurti e Rozeta Hajdari shkojnë në ambientet e Klan-it

Lajme

Berisha: Edi Rama dhe urdhër që për Kosovën të mos diskutohet në Kuvend

Lajme

Sulmi në Banjskë, Haradinaj”: Terroristët kishin këtë plan