Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Një burrë nga Rahoveci ia sheh sherrin hotelit, i vidhet vetura

Një burrë ka raportuar se në parkingun e hotelit dy persona të panjohura i kanë vjedhur veturën në Rahovec.

Dy personat e dyshuar janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas Policisë së Kosovës, lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, dhe rasti po vazhdon të hetohet.

Raporti i plotë:

“Rahovec 02.06.2023 – 05:10. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në parkingun e hotelit, dy persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”.


Related posts
Lajme

​26 vjet nga protestat studentore, revolucioni i ndryshimit

Lajme

Kërcënime nga ‘Brigadat e Veriut’ - ja kush fshihet prapa tyre!

Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i