Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pacolli me mesazh indirekt: Mos e prish kështjellën, bëje më të fortë dhe të jetueshme

 
   

Kryetari i AKR, Behgjet Pacolli, ka dërguar një mesazh indirekt.

Pacolli ka thënë se arkitekti ka dy mënyra për t’u bërë i famshëm, kur shkatërron dhe kur ndërton dhe bën kështjella të jetueshme për të gjithë.

Postimi

“Mos e prish kështjellën, bëj çmos për ta bërë ate edhe më të fortë dhe të jetueshme për të gjithë!”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Kërkesa për themelim të komisionit hetimor për rezervat shtetërore, Kusari- Lila: Nuk ka kuptim

Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh