Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Pamje të rënda, momenti kur bie nga lartësia 22 vjeçari në Gjilan

Një i ri ka humbur jetën në Gjilan në mesditën e 8 gushtit.

Rasti ka ndodhur rreth orës 15:54 dhe viktima nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve të shkaktuara nga rënia.

22 vjeçari ka rënë nga dritarja e banesës së tij në rrugën “Abdullah Presheva”.

Rrethanat se si ka ardh deri te ky rast i rëndë janë duke u hetuar nga policia e Kosovës në bashkëpunim me prokurorin e shteti.

Klikoni këtu për të shikuar pamjet nga momenti tragjik.

Related posts
Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900

Lajme

Nga nesër ulen tarifat e roamingut për shërbimet e internetit me vendet e BE-së