Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Po bën si grua e dhunuar”/ Plas debati mes Eglës dhe Julit: Shantazhin që më ke bërë prej tre ditësh…

Dita e sotme ka nisur me debate për Julian Dedën dhe Egla Cenon në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Teksa Juli i thotë se ‘ka raste kur fjala e tij ka peshë për Eglën’, Ceno iu kthye ‘kur bën thashetheme’.

Por Deda shprehet se nuk është fjala për këtë dhe aktorja i drejtohet duke i thënë se ka tre ditë që po e shantazhon.

Juli: Ka raste kur më ka fjala peshë për ty Egla

Egla: Po te thashethemet patjetër, e di. Ja shpjegova shoqes tate

Juli: Jo, jo, e di mirë kur më ka fjala peshë. Ke ardhë e ma ke thënë

Egla: Nuk e di dhe me këtë shantazhin që je duke më bërë prej tre ditësh, merre dhe sqaroje me veten

Egla: Shantazhin ‘e di ti ça të kanë mësuar nga jashtë’. këto shantazhe merri…

Juli: Unë të thashë ‘ça të kanë mësuar nga jashtë?’, ku është kjo?

Egla: Paketoje, fute te dollapi jot

Juli: Mos u viktimizo kot. Nuk më ha fare që po e bën këtë viktimizim

Egla: Nuk po viktimizohem, po të shpjegoj

Juli: Po bën si grua e dhunuar prej 3 ditësh. Nëse je e dhunuar dil jashtë o njeri. Je frikacake.