Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Po luante me shokët te këndi i lojrave, 11-vjeçari goditet nga rryma elektrike dhe ndërron jetë

Greqi- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kënd lojërash në Nea Joni, në Greqi.

Një djalë 11-vjeçar është goditur nga rryma teksa luante.

Fëmija ka qenë duke luajtur me shokët e tij dhe padashje ka vendosur dorën mbi telat e zhveshur të dalë nga një shtyllë elektrike.

Si pasojë i mituri 11-vjeçar është rrëzuar përtokë dhe më pas është dërguar në spital ku ka shpëtuar mrekullisht.

Related posts
Lajme

Protesta kundër Trendafilovës, Policia arreston disa protestues

Lajme

Parlamentin Europian ndalon shitjen e patatinave me qeska të mëdha paketimi: Duhet më shumë produkt se ajër

Lajme

Trusti Pensional shënon humbje qindra milionëshe për një muaj

Lajme

Gjashtë persona të lënduar në një aksident në Kroaci, tre prej tyre shqiptarë