Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Publikohet sondazhi i organizatës amerikane IRI, Vjosa Osmani vazhdon të prijë si lidere më e besuara në rajon

 
   

Kështilltari i presidentes Vjosa Osmani ka publikuar rezultatet e sondazhit të organizatës amerikane IRI, ku më e besuara në rajon vazhdon të jetë presidentja Osmani.

Ai ka treguar se 68 për qind e të anketuarve kanë treguar besim ndaj Presidentes.

Postimi në Facebook:

Presidentja Vjosa Osmani vazhdon të prijë si lidere më e besuara në rajon nga sondazhi i organizatës amerikane IRI (International Republican Institute).

68 për qind e të anketuarve kanë treguar besim ndaj Presidentes, teksa 66 për qind besueshmëri ndaj institucionit të Presidencës.

Presidentja Osmani dhe institucioni i Presidencës, vazhdojnë me përkushtim, në shërbim të shtetit! ✌️