Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Rasti i Bon Vivantit, Policia vë kërkim zyrtarisht “Dukën”

Policia ka vënë në kërkim Dukagjin Nikollën i njohur me nofkën “Duka”.

Ai po kërkohet për “Vrasje të rënde në tentativë”, “Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”, “Përdorim i armës apo mjetit të rrezikshëm”, “Mbajtja në pronësi kontroll ose posedim të pa autorizuar të armëve”.

Duka është njëri nga personat e përfshirë në përleshjen me armë në “Bon Vivant”, ku u vra një person dhe mbetën të lënduar 20 të tjerë.


Related posts
Lajme

Kërkesa për themelim të komisionit hetimor për rezervat shtetërore, Kusari- Lila: Nuk ka kuptim

Lajme

Cramon: Nëse Serbia nuk dëshiron t’i bashkohet BE-së, s’mund ta detyrojmë

Lajme

Miratohet në lexim të dytë projektligji për të drejtat e autorit

Lajme

LDK i kryen zgjedhjet në një degë në Prishtinë, ky është kryetari që u zgjodh