Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Roza Lati pas eleminimit nga “BBV”: Egla Ceno m’u shpif! S’po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë

Moderatorja Roza Lati, e cila u eliminua pak ditë më parë nga shtëpia e Big Brother Vip, ka komentuar rrugëtimin e saj në reality show dhe planet për të ardhmen e saj.

“Unë zgjodha të bëja Big Brother modern, real, si nëpër botë që kushdo person publik shkon për t’u njohur më mirë në jetën jashtë kamerave. Doja të më njihnin këtë Rozën jashtë kamerave. Ndjehem më mirë sepse mesa po shikoj në internet njerëzit më kanë përqafuar, komente dhe deklarata që më kanë përfaquar kështu si jam…”, tha ajo.

Ndër të tjera, Roza Lati ka komentuar dhe marrëdhënien me banorët e tjerë në BBV, teksa u shpreh se “m’u shpif Egla, nuk po e përballoja bashkëjetesën në të njëjtën shtëpi me një krijesë të tillë”.

“M’u shpif Egla, nuk po e përballoja bashkëjetesën në të njëjtën shtëpi me një krijesë të tillë. Jam tërhequr nga debatet e Meritonit dhe Françeskes. Kanë të njëjtin stil debatesh. Kur janë në luftë dhe të sulen duan të mbijetojnë në shtëpi, shtrembëronin situatën që të të nxirrnin keq. Mua më pëlqen të flas me fakte konkrete”, tha Roza.