Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Serbët përplasen mes vete, në prani të deputetëve opozitarë: Vuçiq na la në lloç!

Një përplasje verbale ka ndodhur sot mes serbëve të veriut.

Kjo pakënaqësi e tyre është shfaqur gjatë vizitës në Zveçan të dy deputetëve opozitar, Miroslav Aleksiç dhe Aleksandar Jovanoviq.

“Vuçiq na la në mes të rrugës”, “Pse na erdhi kjo situatë”, “Pse nuk po lirohen 7 të burgosurit serb nga policia e Kurtit”… ishin disa prej fjalëve të këtyre serbëve.

Për më shumë, shikoni videon e “Kossev”


Related posts
Lajme

Kimete Berisha: I vdekur duhet të lihet i qetë, së paku 40-të ditë

Lajme

“Edhe e pranuat Asociacionin edhe na prishët me amerikanët” – Kërquki gozhdon Mujën e VV’së

Lajme

Kim Mehmeti: UÇK-ja vlera më e madhe shqiptare, s’mund të njolloset

Lajme

Fletarresti ndaj Radoiçiqit, njohësit vlerësojnë se kjo do të ndikojë në sigurinë rajonit