Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Sherr me thikë në një lokal në Mykonos, një i vdekur dhe një i plagosur

Një sherr me thikë mes disa shtetasve pakistanezë ka përfunduar me viktimë.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Mykonos.

Si pasojë e sherrit mediat greke shkruajnë se një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është plagosur.

Sipas informacioneve nga policia në vend, në këtë konflikt janë përfshirë rreth 25 pakistanezë.

Pas kësaj ngjarje të rëndë policia ka rrethuar zonën dhe po heton për zbardhjen e plotë të konfliktit.