Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Shiu largon pushuesit në Durrës e Vlorë

Durrësi dhe Vlora janë duke u përballur me mot të paqëndrueshëm këto ditë e edhe sot.

E për këtë shkak, në këto dy vende numri i pushuesve sot ka qenë më i ulët, shkruan Abcnews.al.

Pra, moti pa diell ka larguar vizitorët që kishin programuar të shpenzonin kohën në breg të detit.

Tags: