Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“S’kam ngrënë darkë me Shkëlzen Berishën”, Veliaj ‘shpërthen’ ashpër: Atë nuk e kam parë që në gjimnaz

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj foli edhe rreth lajmeve se ai është parë duke ngrënë darkë me djalin e ish kryeministri Berisha, Shkëlzen Berishën .

“S’ka ndodhur kurrë!! Atë nuk e kam parë që në gjimnaz!” tha zoti Veliaj në një emision televiziv.

Sipas zotit Veliaj “Skena e debatit politik në Shqipëri është mbushur me lloj lloj budallenjsh që hedhin gurë, që të mençurit duhet ti nxjerrin” tha ai.

Denoncim në polici për Julin dhe Meritonin? Ja si përgjigjet ëllai i Eglës