Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

SPAK lëshon 50 urdhër-arreste! Nga Durim e Vlater Bami, Fatmir Hyseni dhe grupi Avdylaj, policia kontrolle në banesat e personazheve të njohur në krimit!

SPAK ka lëshuar 50 urdhër-arreste dhe po zhvillohen aksione në qytete të ndryshme të vendit për kapjen e personave në kërkim.

Mësohet se forcat e policisë po zhvillojnë një aksion në Nikël në banesën e Durim dhe Valter Bamit, në Vlorë tek shtëpia e Fatmir Hysenit, ndërsa në Durrës tek grupi Avdylaj.

Vijon…