Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Sulmohet seksualisht një grua në Zubin Potok

Një rast i sulmit seksual ka ndodhur të dielën në komunën e Zubin Potokut.

Policia bënë të ditur se ankuesja femër kosovare ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.