Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tensionohet situata para Bashkisë Tiranë, protestuesit hedhin sërish molotov drejt godinës, tentojnë të thyejnë gardhin rrethues

Tensionohet sërish situata para Bashkisë Tiranë.

Protestuesit hedhin sërish molotov drejt godinës dhe tentojnë të thyejnë gardhin rrethues.

Pas gardhit rrethues gjendet kodoni i forcave policore.

Kjo është protesta e shtatë në radhë e thirrur nga Aleanca për Teatrin dhe opozita në lidhej me dosjen “5D”.