Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Ti je ndjenja e preferuar”/ Kiara Tito shpreh ndjenjat për partnerin e saj, ndan fotot e rralla me Luizin nga pushimet në Bodrum

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë duke kaluar pushimet e para në Bodrum, Turqi pas daljes në Big Brother Vip 2.

Këtë herë ka qenë moderatorja e cila ka surprizuar partnerin e saj, ku dhe i ka bërë një dedikim të veçantë.

Kiara ka ndarë në ‘Instagram’ fotot krah Luzit, ku shkruan ‘Ti je ndjenja e preferuar’.

https://www.instagram.com/kiaratito/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ac529250-ad7d-4b1f-9de5-e69654fb030d

Kujtojmë se çifti u njoh gjatë pjesëmarrjes në BBVIP ku dhe ndodhi propozimi për martesë, ndërsa lidhja e tyre u kurorëzua natën e finales.