Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Ti plase dua…”/ Juli ‘thumbime’ me Françeskën: Kishe pak inat që s’më rekrutove, aktori i kthen përgjigjen epike (Video)

Teksa qëndronin në oborr dyshja Françeska dhe Juli kanë ngacmuar me batuta njëri tjetrin.

Modelja i është drejtuar aktorit duke i theksuar se ai ka patur dëshirë që ta rekrutojë në grupin e tij por s’ia ka arritur qëllimit, ndërsa aktori nga ana tjetër është shprehur se ka qënë ai vetë që nuk e ka preferuar ta ketë këtë të fundit në grupin e tij.

Pjesë nga biseda:

Françeska: Ke pas içik inat që smë rekrutoje dot

Juli: Skam tentuar asnjëherë

Françeska: E ke pas

Juli: Ti rekrutohesh direkte moj zemër

Françeska: Kam qënë e vetmja që i thoja gocave bëjini dalje Julit

Juli: Ti plase dua të flas me Julin

Françeska: E ka thënë një fjalë Jetmiri…

Për më tepër ndiqni videon:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)