Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Tragjike në Francë, 3 të rinj gjenden të mbytur

Tre të rinj të moshës 19 deri 21 vjeç janë gjetur pa shenja jete në orët e para të mëngjesit në Caumont-sur-Durance, pranë Avignon.

Të rinjtë mësohet se udhëtonin me një makinë, e cila dyshohet se ka dalë nga rruga nga shpejtësia dhe ka përfunduar në një rezervuar.

Lajmi për zhdukjen e të rinjve u dha nga familjarët, teksa policia më tej ka nisur kërkimet, duke gjetur automjetin nën ujë. Edhe rrjetet sociale e ndihmuan policinë që të shkojë tek vendi i aksidentit të tmerrshëm.

(Balkanweb)