Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“Trupin e tij ma dogjën”, nëna në konflikt me nusen për shtëinë pas vdekjes së djalit

Në studion e emisionit ‘Me Zemër të Hapur’ është trajtuar drama e familjes së Maries, të moshuarës nga Fieri, e cila është në një konflikt të përhershëm me nusen e djalit të saj.

Pas shumë episodesh dhe debatesh fizik dhe verbal, ne studio u transmetuan video dhe pamje të rënda për publikun.

Ky konflikt vazhdon të jetë prezent dhe jeton me këtë familje çdo ditë, madje e moshuara ka demostruar dhe është revoltuar duke arritur të presë edhe flokët dhe të shprehet se do të marrë rolin e burrit.

Related posts
Lajme

Përmbytjet në Greqi, dëmet e shkaktuara vlerësohen deri në 5 miliardë euro

Lajme

Osmani: Policia së pari, nëse na sulmon Serbia hynë KFOR-i

Lajme

Rekord në Francë, muaji shtator më i ngrohtë që nga 1900

Lajme

Nga nesër ulen tarifat e roamingut për shërbimet e internetit me vendet e BE-së