Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

​U raportua për shpërthim në veri, Policia: Maturantët hedhen mjete piroteknike

 
   

Një shpërthim është raportuar në veri të Mitrovicës para pak minutash.

Megjithatë, Policia e Kosovës ka sqaruar se maturantët serbë kanë festën e tyre dhe me këtë rast kanë hedhur mjete piroteknike.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani i ka thënë KosovaPress-it, se sipas informatave që ata kanë janë hedhur mjete piroteknike nga maturantët të cilët kanë festën e tyre.

Përndryshe, u raportua se ai shpërthim është dëgjuar edhe në jug të Mitrovicës.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase

Lajme

Policia po e ruan argjendarinë, pronari i së cilës u arrestua lidhur me grabitjen në Suharekë

Lajme

Persona të panjohur e sulmojnë fizikisht dhe ia vjedhin telefonin e kuletën

Lajme

Maqedoni e Veriut, gjendet e vdekur 14-vjeçarja e zhdukur që nga e hëna