Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Vajza kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e babait në Prishtinë

Sinan Duli njëi moshuar në Prishtinë është deklaruar i zhdukur nga vajza e ti Njomza Duli, e cila përmes një shkrimi në Facebook ku ka publikuar fotografitë e tij, ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij.

Ajo ka kërkuar që postimi të shpërndahet sa më shumë.

Zotëri Duli sipas vajzës së tij ka humbur qysh nga dita e djeshme (1 qershor) e nuk është kthyer në shtëpi.

045990888, është numri kontaktues në rast se e gjeni të moshuarin, këtu mund ta kontaktoni familjen e tij.


Related posts
Lajme

Gjetja e trupit të pajetë dhe sekuestrimi i armatimit, Prokuroria Speciale lëshon deklaratën e fundit

Lajme

E shantazhuan me publikimin e disa videove intime, Policia arreston dy persona për shantazh

Lajme

Përcillet për në banesën e fundit polici Afrim Bunjaku që u vra nga grupi serb në Kosovë

Lajme

Mediat serbe publikojnë edhe një emër të të vrarit në operacionin në veri!