Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Abrashi i VV-së i drejtohet von Cramonit: Për vizitorët e huaj preferohet Prizreni, i kemi qebapat e mirë

 
   

Raportuesja e Kosovës në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon gjatë vizitë së saj sot në Zveçan dëgjohet duke ju thënë policëve “çfarë dreqin ju solli këtu” ndërsa diskutonte me ta që po ruanin objektin komunal.

Rreth kësaj ka reaguar deputeti i VV-së, Artan Abrashi, i cili ka ftuar von Cramon të shkojë në Prizren.

Abrashi duke ju referuar Von Cramonit si vizitore e huaj e ka ftuar të shkon në Prizren, dhe i njëjti ka cekur se qebapat janë të mirë.

“Von Cramon, për vizitorët e huaj preferohet Prizreni. I kemi qebapat e mira.” – ka shkruar ai në Facebook.