Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lifestyle

Aksesori i flokëve që po rikthehet fuqishëm nga vitet 1980

Është fakt: tendencat vijnë me cikle dhe në sezonet e fundit kemi parë shumë aksesorë dhe stile veshjesh të kthehen nga dekadat e kaluara. Për shembull, kur bëhet fjalë për flokët , skrunchet dhe klipet janë ato që u kthyen dhe u bënë pjesë e përditshmërisë së çdo femre. Tani duket se një tjetër aksesor flokësh i harruar nga mesi i viteve 1980 është rrugës .

Alyssa Milano në vitin 1986 në serialin Who’s the Boss?

Ashtu si kapëse , kapëseja e bananes është shumë e lehtë për t’u përdorur, ndërsa në mënyrë efektive i mban flokët larg fytyrës, duke krijuar një ngritje të pakujdesshme .

Shikoni disa mënyra për ta veshur atë më poshtë dhe merrni disa ide, pasi pritet të bëhet edhe më popullor në muajt e verës në vijim./vizionplus.tv

@adaratran I normally use the black one but the white banana clip was easier to show how to put it in #fyp #bananaclip ♬ feather sped up – focusonspeed