Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Avokati Besnik Berisha thërret konferencë për media

Avokati, Besnik Berisha ka thirrur konferencë për media nesër, nga ora 10:30.

Ai ka thënë se këtë konferencë po e thërret si individ dhe jo si anëtar i Odës së Avokatëve.

Njoftimi i plotë:

Si rezultat i zhvillimeve të fundit, z.Besnik Berisha, avokat me profesion, nesër, më datë 19.07.2023, në ora 10:30, do të mbajë konferencë për media, në ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë.

Berisha në konferencë do të paraqitet si individ, e jo si anëtar i Odës së Avokatëve të Kosovës.

Ftohen mediat të jenë të pranishme.