Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Çeku fton Prokurorinë: Kriminelët në veri tash veçse dihen

 
   

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka thënë se institucionet e sigurisë po bëjnë punë të jashtëzakonshme në identifikimin e kriminelëve në veri.

Çeku tash thotë se është radha e Prokurorisë që të merret me ta.

“Kriminelët në veri tash veçse dihen. Ata kanë emër e mbiemër. Institucionet e sigurisë po bëjnë punë të jashtëzakonshme në identifikimin e tyre.

Tash është radha e Prokurorisë”, shkroi Çeku.