Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Detektohet një zonë ku mund të jetë vetura, vazhdon aksioni i kërkimit në lumin Lepenc

 
   

Është duke vazhduar aksioni i kërkimit në lumin Lepenc, pas aksidentit të familjes Pacolli nga Kosova.

Bëhet e ditur se FSK-ja dhe ekipet nga Maqedonia e Veriut kanë detektuar një zonë të ngushtë.

Sipas analizave nuk mund të kalojë vetura sepse lumi ndahet në dy pjesë.

Tutje, ekipet po përqëndrohen në atë zonë për të gjetur veturën dhe personat që ishin në të.

 
 
 
 
 

Related posts
Lajme

Ambasadori suedez në familjen e Liridonës: Përshëndes reagimin e shpejtë të Policisë dhe Prokurorisë së Kosovës

Lajme

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Lajme

​Përfundon bastisja në argjendarinë në Prishtinë

Lajme

​Kryeministri Kurti mirëpriti përfaqësuesit e partive politike shqiptare të Luginës së Preshevës