Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Ditë e mbushur me të papritura, çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Dashi

Do ndodhin gjëra shumë të veçanta gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që duhet të përgatiteni për kënaqësi pa fund. Momentet e lumtura do jenë të njëpasnjëshme. Edhe beqarët do kenë ndryshime drastike në jetën e tyre. Në planin financiar do iu duhet të merrni masa shumë strikte në mënyrë që të stabilizoni situatën.

Demi

Falë ambientit të mirë yjor ju do bashkëpunoni më tepër me atë që keni në krah dhe do e përforconi lidhjen tuaj. Imagjinata do jetë më e zhvilluar dhe do përjetoni emocione të reja. Pjesa më e madhe e beqarëve nuk do kenë fat në dashuri. Bëni edhe pak durim. As me financat punët nuk do i keni mirë.

Binjakët

Së bashku me partnerin/en tuaj sot do kaloni momente shumë të këndshme dhe do e keni më të lehtë të flisni edhe për tema delikate. Do i kuptoni më mirë interesat e njeri-tjetrit dhe do mundoheni t’i realizoni ato. Beqarët do jenë edhe më kërkues se më parë dhe do e kenë të vështirë të vendosin. Saturni mund t’iu sjellë probleme financiare.

Gaforrja

Nën ndikimin e Venusit ka shumë mundësi që lidhja juaj sentimentale të kthehet në një miqësi të mirë. Edhe pse në fillim do iu duket e vështirë për ta pranuar do e shihni se ishte vendimi më i mirë i mundshëm. Për beqarët nuk do ketë të reja kështu që ata do vazhdojnë të jenë vetëm. Kujdes me shpenzimet.

Luani

Marrëdhënia juaj me partnerin/en do jetë shumë e mirë gjatë kësaj dite. Nuk do mungojnë as momentet e lumtura dhe të mbushura me emocione. Beqarët nga ana tjetër duhet t’i bëjnë sytë katër dhe të përfitojnë kur të jenë nëpër ambiente me persona të rinj. Në planin financiar çdo gjë duhet të llogaritet mirë sepse problemet e mëdha mund të lindin sa hap e mbyll sytë.

Virgjëresha

Do e lini pas dore sot jetën tuaj në çift sepse do jeni të mbushur me angazhime familjare dhe profesionale. Për të mos pasur debate me partnerin/en, do bënit mirë t’ia sqaronit atij situatën. Beqarët do mbeten sërish vetëm edhe pse takimet nuk do mungojnë. Financat do jenë të turbullta, tregohuni të matur me investimet.

Peshorja

Ata që janë në një lidhje duhet të mos e teprojnë me xhelozinë gjatë kësaj dite sepse një shkëndijë e vogël dhe atmosfera mund të shpërthejë keq. Beqarët do joshen shumë nga fryti i ndaluar dhe kjo mund t’i çojë drejt dëshpërimit të madh. Fati do iu buzëqeshë në planin financiar, mos u shqetësoni aspak.

Akrepi

Në përgjithësi klima në sektorin e dashurisë do jetë e ngrohtë gjatë kësaj dite. Vetëm ata që kanë pasur zënka të forta nuk do rimarrin dot veten aq lehtë. Beqarët duhet të mendohen mirë para se të pranojnë propozimin e dikujt sepse jo të gjithë janë ashtu si duken. Në planin financiar duhet sa më shpejt të ulni shpenzimet.

Shigjetari

Ka rrezik që jeta juaj në çift të jetë shumë e trazuar sot. Do keni debate të zjarrta me atë që keni në krah dhe atmosfera do jetë delikate. Kujdes me ato që do thoni. Beqarët do fillojnë romanca dashurie pa qenë të sigurtë se personi është i përshtatshëm aq sa duhet për ta. Financat do jenë të mbrojtura nga yjet.

Bricjapi

Do jeni shumë posesivë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe nga momenti në moment mund të lindin mosmarrëveshje me partnerin/en. Nëse i kuptoni gabimet që keni bërë mos ngurroni të kërkoni falje. Beqarët do kenë shumë takime sot, por pa rezultat. Në planin financiar çdo gjë do shkojë më së miri.

Ujori

Ditë e qëndrueshme dhe pa asnjë problem kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ia kaloni mjaft mirë pranë partnerit/es dhe mund të mendoni edhe për një bashkëjetesë. Beqarët do jenë kërkues dhe nuk do vendosin të krijojnë një lidhje. Në planin financiar do keni probleme të cilat me zor do i zgjidhni.

Peshqit

Edhe pse do jeni në një lidhje, do ndiheni shumë të vetmuar gjatë kësaj dite. Partneri/ja do jetë i angazhuar me punë dhe nuk do iu kushtojë aspak vëmendje. Beqaret do kenë një ditë të mbushur me të papritura dhe me shumë gjasa jeta do iu marrë një tjetër drejtim. Në planin financiar do tregoheni shumë të kujdesshëm dhe nuk do bëni asnjë investim pa qenë të sigurtë.