Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

“Do ta marësh Bigun qyl, larg qoftë mes pas një grua si ajo në…”/ Agravon debati mes Julit dhe Eglës, aktorja: Ik grisu (Video)

Debatet e nxehta mes Julit dhe Eglës duket se nuk kanë fund. Një tjetër agravim ka ndodhur këtë të premte teksa qëndronin në oborr, Deda ka shpërthyer në ofendime ndaj Cenos. Sipas aktorit kolegia e tij është dembele.

Pjesë nga debati:

Juli: Një grua dembele, një grua prepotente, një grua pisllëk komplet

Egla: U zgjove ti

Juli: Një grua që lëshon mbathjet mes rrugës, lë pjatat atje, njeri që sbën asnjë punë

Egla: O mashtrues ordiner. O thashethemexhi

Juli: Egla ti komunikimin se ke, dështon me projektet e tua, sdi të pastrosh një herë. Do ta marësh Big Brotherin qyl

Për më tepër ndiqni videon:

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)