Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

“…do të thyesh kokën diku”, Pacolli godet Kurtin me një thënie popullore

Ish-presidenti i vendit Behgjet Pacolli, ka mirëpritur deklaratën e presidentes Vjosa Osmani e cila tha se se “Ka ardhur koha të ulemi dhe të gjejmë zgjidhje me BE dhe SHBA – na .

Pacolli këtë e konsideroi si lajm të mirë.

“Lajm i mirë të degjosh se Presidentja e vendit thotë se “Ka ardhur koha të ulemi dhe të gjejmë zgjidhje me BE dhe SHBA”!!!!! Mirë që më në fund po kuptojmë se thënia popullore është realitet“, tha Pacolli.

Por, nuk harroi edhe ta ‘thumboi’ Kurtin me një thënie “Duke ecur i vetmuar, do të thyesh kokën diku”.

Ky reagim i tij vjen pasi përkeqësimit të marrëdhënieve në mes Kosovës dhe BE-së. Aleatët ndërkombëtar kanë kritikuar vazhdimisht Qeverinë Kurti për mos koordinim.


Related posts
Lajme

​Në Shqipëri sot ka nisë shpërndarja e bonusit të fundvitit për 700 mijë pensionistë

Lajme

Letra me njolla të gjakut e ish-ushtarit të UÇK-së, e shkruar në momentet e fundit të jetës

Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës