Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Drenas, rrahën mes vete nënë e djalë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur në Drenas, ditën e shtunë.

Policia informon se një nënë pas mosmarrëveshjes që kishte pasur me djalin e saj të mitur, kishin filluar të sulmojnë njëri -tjetrin.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare e cila pas një mosmarrëveshje ishte përleshur fizikisht me djalin e saj të mitur, të dyshuarin mashkull kosovar dhe kishin sulmuar njëri tjetrin”, njofton Policia.

Tutje, Policia njofton se si pasojë e dhunës dy të dyshuarit kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje, kurse djali i saj është liruar në procedurë të rregullt.


Related posts
Lajme

Katër pije që rekomandohet t’i konsumoni kur keni anemi

Lajme

Shokon Naim Miftari: Kjo teori e pistë mund të jetë shkaktari i vrasjes së Liridonës

Lajme

Deputetët e opozitës përplasen me Gardën, kundërshtojnë kontrollet

Lajme

Këta janë të dyshuarit për vrasjen e 14-vjeçares maqedonase