Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

E konfirmuar: Vetura e gjetur në lumin Lepenc është e familjes Pacolli – ka trupa brenda

 
   

Ekipet e shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin në sipërfaqe veturën që ndodhej brenda lumit Lepenc.

Ajo që tashmë është konfirmuar, vetura është e familjes nga Kosova dhe brenda saj ka trupa njerëzish.

Në veturë ishin katër anëtarë të familjes Pacolli. Njëri nga ta kishte arritur që të dalë nga vetura.

Lidhur me këtë, kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e tri viktimave nga familja Pacolli.

“Viktimat e familjes Pacolli, të prehen në paqe në atdhe. Ngushëllimet e mia më të sinqerta familjarëve! Një tragjedi që na prek të gjithëve!”, ka thënë ai.