Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Horoskopi

Ed Manushi zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes së Argjirës dhe Gracianos

Moderatori i “E Diell”, Ed Manushi, ka zbuluar më tepër detaje nga ndarja e Argjira Spancës dhe Graciano Taganit.

Ai tha se nuk është një ndarje përfundimtare, por probleme mes çiftit.
Manushi u shpreh se pas daljes së Gracianos nga Big Brother VIP, do të sqarohen më tepër për marrëdhënien e tyre.

“Me sa dimë ne nuk është një ndarje akoma, për famë jo e jo. Është një problem. Një çift që do të sqarohen kur të dalë Graciano nga Big Brother VIP”, tha moderatori.