Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Ervin Karamuço publikon foton dhe paralajmëron ngjarje që do të tronditin Shqipërinë

Vera duket se do të jetë shumë e nxehtë në Shqipëri, jo vetëm për shkak të temperaturave, por dhe thashethemeve në politikë, videove hot, apo dhe ngjarjeve të tjera që pritet të tronditin opinionin publik.

Videoskandali seksual i publikuar ditën e premte me protagonistë Safet Gjicin dhe një grua të njohur tashmë si Alma.K, kanë bërë që në publik të dalin zëra për të tjera video hot, ku të përfshirë janë zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar.

Por ajo që e bën edhe më interesante por edhe më intriguese se çfarë pritet të ndodhë në ditët në vijim, ka qenë dhe një foto e publikuar nga eksperti për sigurinë dhe kriminalistikën, Ervin Karamuço.

Ai ka postuar një moment ku ndodhet bashkë me gazetarin investigativ Artan Hoxha, ndërsa përbri fotos shkruan: “Shumë ngjarje na presin, ndaj duhet të shtrëngojmë radhët Artan Hoxha”.

Se çfarë do të ndodhë ende nuk e dimë, por ajo që dimë me siguri është se kur Ervin Karamuço dhe Artan Hoxha bëhen bashkë, gjendja duket jo fort e mirë, dhe siç thotë shpesh në studiot televizive analisti Lorenc Vangjeli: “Në Tiranë dikush po frikësohet”.

Se cili apo cila po frikësohet apo do të tronditet në ditët e ardhshme, kjo mbetet për tu parë.

Related posts
Lajme

Hajrizi për dështimet në PISA: Nuk ka pasur përgatitje të duhur për këtë test

Lajme

Gërvalla me rrëfim pak më ndryshe – kujton babanë e saj Jusufin: Dhjetori për mua ka shije të keqe

Lajme

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Lajme

Babai i Naim Murselit mohon që djali i tij të jetë biseksual