Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Gjendet i mbytur një 40-vjeçar në Sarandë

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele, në vendin e quajtur “Reparti 57”, Ksamil, është gjetur i mbytur një person.

Dyshohet se A. A., 40 vjeç i cili mbante veshur dhe rroba polumbari ka rënë aksidentalisht në lumë ndërsa ishte duke peshkuar.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje./euronews.al