Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Gruaja nga Podujeva keqtrajtohet seksualisht nga një i afërm i burrit

Një grua dyshohet se është keqtrajtohet seksualisht nga një i afërm i burrit të saj.

Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Me 17.06.2023 viktima femër kosovare ka raportuar se derisa bashkëshorti i saj nuk ka qenë në shtëpi, në vazhdimësi është keqtrajtuar seksualisht nga (një i afërm i bashkëshortit) i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.