Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Hedhja e foshnjës në plehra në Greqi, flet babai: Lindi para kohe dhe i vdekur

Me herët burimet policore raportuan se gruaja ka shkuar mbrëmjen e djeshme në spitalin “Alexandra” me gjakderdhje dhe mjekët i kanë thënë se ishte shtatzënë pa mundur të përcaktojnë nëse ka pasur një abort apo lindje normale.

Në një pamje filmike, është parë babai i foshnjës teksa e ka hedhur fetusin në plehra.

Më pas u thirrën autoritetet me oficerë policie për të shkuar në dhomën e hotelit ku ndodhet çifti dhe për të kryer një hetim.

Sipas informacioneve , në dhomë kishte gjak, si në tualetin, në çarçafë dhe në vende të tjera. Fetusi u gjet në një vendgrumbullim dhe pritet të ekzaminohet nga mjeku mjekësor të hënën.