Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ish ministrit të Arsimit i vdes gruaja në moshë të re

 
   

Ish ministrit të Arsimit, Shyqiri Bytyqi, i ka vdekur gruaja në moshë të re.

Lajmin për vdekjen e gruas e ka bërë vet Bytyqi përmes një postimi në Facebook.

Ai ka njoftuar edhe për ditën dhe orën e varrimit.

“Njoftojmë shokët, miqtë dhe dashamirët se varrimi i bashkëshortes, nënës e motrës tonë, Shaha Bytyqi, do të bëhet nesër, e shtunë, 9.9.2023, në ora 13:00, në varrezat e qytetit Dragodan, Prishtinë.

Njëherësh ju njoftojmë se e pamja do të jetë e hapur tri ditë, duke filluar nga dita e diel, më 10.9.2023, nga ora 09:00-17:00 në Hotel “Grand”, Prishtinë.

Me mall e kujtojnë përgjithmonë bashkëshorti Shyqi, djemtë Frymzimi, Egzoni, nusja Qëndresa, motra Valdetja dhe vëllezërit Arsimi e Gëzimi”, thuhet në njoftimin e Bytyqit.