Ads: Abonohu në Digitalb OTT 

Lajme

Kaq po zgjasin pritjet për të dalë nga Kosova

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat mbi gjendjen nëpër pikat kufitare.

Më së shumti pritje aktualisht ka në dalje te Dheu i Bardhë dhe në Merdar, deri në 80 minuta.

Ndërkaq, në Mutivodë deri në 60 minuta, në Muçibabë deri në 30 minuta dhe në Jarinjë deri në 20.

Në hyrje nuk ka kolona.


Related posts
Lajme

Shqiptarët nderojnë Afrim Bunjakun në Uashington, i pranishëm edhe William Walker e kreu i ushtrisë shqiptare

Lajme

FSK-ja u vu në gjendje gatishmërie, Ministri Maqedonci jep detaje

Lajme

Trupat e terroristëve të vrarë sot iu dorëzohen familjarëve

Lajme

Krasniqi: Hipokrizi dhe tallje me popullin deklaratat e Kurtit se ka rritje ekonomike