Ads: Merr BB VIP Falas me Premium 12 Mujore

Lajme

Ky është parashikimi i motit për sot

Për ditën e sotme është parashikuar të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-29 gradë Celsius.

Gjatë këtyre pesë ditëve të parashikimit do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga drejtimet e ndryshme.